Pracownicy z Ukrainy

Sięgnij po wsparcie Twojej firmy, podnieś efektywność, zachowaj ciągłość produkcji, generuj oszczędności. Dzięki zatrudnianiu pracowników ze Wschodu zyskujesz nowe możliwości rozwoju firmy.


image
 
Rzetelni pracownicy

Pracownicy z Ukrainy to oddani, rzetelni pracownicy, którzy nie boją się ciężkiej pracy i niewygodnych wyzwań. Dzięki nim Polska może "łatać" luki kompetencyjne.

Stała siła robocza

W niektórych branżach brakuje już chętnych do pracy, a w ciągu najbliższych 5 lat deficyt siły roboczej wzrośnie do kilku milionów etatów.

Motywacja w pracy

Polacy niechętnie podejmują prace typowo fizyczne, a przy tym coraz ciężej o zmotywowanych pracowników. Ukraińcy nie mają tego problemu, poświęcając się ciężkiej pracy.

IRKL proponuje Twojej firmie rekrutację sprawdzonych pracowników z Ukrainy, przy zachowaniu bezpieczeństwa i załatwieniu wszelkich wymogów formalnych. 

Jak podjąć współpracę w zakresie rekrutacji pracowników ukraińskich?

Zasady współpracy

Rozliczamy się za efekt - jednorazową prowizję, po okresie testowym wynoszącym 7 dni (nie naliczamy prowizji, jeśli pozyskani pracownicy nie spełniają oczekiwań w tym okresie). Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i chętnie dopasujemy się do potrzeb Twojej firmy.

Zakres usług IRKL

1) Wyszukujemy pracowników na Ukrainie, potwierdzamy ich kwalifikacje i nastawienie do pracy.
2) Załatwiamy formalności związane z przyjazdem i pobytem pracowników.
3) Zapewniamy pakiet gotowych dokumentów do zatrudnienia obcokrajowców np. w oparciu o um. zlecenie. 
4) Wypełniamy Twoje zgłoszenie do urzędu pracy (wymóg formalny).

Od czego zacząć?

Napisz nam, korzystając z formularza obok, jakich pracowników potrzebujesz i w jakich terminach, a prześlemy Ci wycenę i opis możliwości rekrutacyjnych.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Firma rekrutacyjno-szkoleniowa IRKL. Obserwuj na Facebook'u

mautic is open source marketing automation