Rekrutacja pracowników, prowadzona przez agencję IRKL oszczędza Twój czas, czyli zasób, który możesz poświęcić tylko raz

W IRKL mamy sprawdzone sposoby docierania do odpowiednich kandydatów. Poszukujemy pracowników metodami bezpośrednimi (direct search, executive search), za pomocą ogłoszeń, social media i naszej bogatej bazy.

W procesie selekcji kandydatów stosujemy wywiady epizodyczne, zadania praktyczne (symulacje stanowiska), assessment center. Sprawdzamy również reputację i nastawienie do pracy. 

Specjaliści HR, praktycy

Tylko praktycy biznesu mogą rzetelnie weryfikować kompetencje pracowników. Współpracujemy ze specjalistami, by prezentować Ci właściwych kandydatów.

Orientacja na cel

Poszukujemy osób, które "od jutra" będą realizować zadania, jakie im stawia Twoja organizacja. Rozliczamy się za efekty.

Firma rekrutacyjna IRKL - rekrutacja pracowników, direct search, doradztwo personalne KONTAKT

Dopasowujemy czas realizacji projektów rekrutacyjnych indywidualnie, standardowo jest to 2-4 tygodni, natomiast pierwszych kandydatów, którzy odpowiadają profilowi kompetencyjnemu przedstawiamy w ciągu 7-14 dni.

Database selection
Przegląd i analiza bazy kandydatów
Job posting
Przeprowadzanie kampanii ogłoszeniowej w mediach
Social media
Docieranie do konkretnych kandydatów poprzez media społecznościowe

"Jeśli nie masz pojęcia o diamentach, poznaj jubilera" - Warren Buffett

Direct search
Bezpośrednie i precyzyjne dotarcie do osób spełniających wymogi klienta
Różnorodne narzędzia selekcji
Analiza poziomu kompetencji
i postaw kandydata poprzez specjalnie dobrane narzędzia
Employer branding
Budowanie rozpoznawalności marki klienta jako atrakcyjnego pracodawcy
Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły Twojego projektu KONTAKT

Dlaczego warto zatrudniać firmę rekrutacyjną / agencje pracy?

Firmy rekrutacyjne, takie jak IRKL, skupiają się w 100% na rekrutacji i selekcji pracowników, korzystając z metod docierania do kandydatów, które są niedostępne firmom spoza branży.

1) Rozliczenie za efekty - pracując z nami płacisz dopiero w momencie nawiązania współpracy z kandydatem, który spełnia Twoje wymagania. Do tego momentu usługa rekrutacyjna jest bezpłatna.

2) Oszczędności - usługi rekrutacyjne tylko pozornie nie są tanie. Rekrutując z IRKL możesz skupić uwagę na rozwijaniu biznesu, a my w tym czasie dostarczymy Ci zmotywowanych, produktywnych pracowników o potwierdzonych kompetencjach.

3) Firmy doradztwa personalnego, takie jak agencja IRKL, codziennie poświęcają potencjał zespołu rekruterów, specjalistów HR, doradców personalnych i setek researcherów. W IRKL prowadzimy 25-40 rekrutacji miesięcznie. Tylko specjalizacja jest odpowiedzią na problemy z doborem personelu w dzisiejszych, konkurencyjnych czasach.

image
 
mautic is open source marketing automation