Monter izolacji przemysłowej/ izolator

Lokalizacja
Wypłata:1800 € - 2000 € / msc netto + dodatki

Aktualnie dla naszego niemieckiego klienta – wiodącego przedsiębiorstwa świadczącego usługi montażu rusztowań, deskowań, szalunków oraz izolacji – poszukujemy pracowników na stanowisko monter izolacji przemysłowej/ izolator

Wymagania:

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

– brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach.

Doświadczenie nie jest wymagane!

Zakres obowiązków:

– prace izolacyjne w obszarze ciepła, chłodu i dźwięku,

– instalacja nowej izolacji na rurociągach,

– montaż i demontaż istniejących izolacji przeciwpożarowych.

Warunki zatrudnienia:

– stabilne zatrudnienie –  niemiecka umowa o pracę,

– możliwość podjęcia pracy od zaraz,

– zapewnione zatrudnienie również w okresie zimowym,

– praca od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie,

– wynagrodzenie 1 800 – 2 000 €/ msc netto (“na rękę”),

– BEZPŁATNE zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych,

– szkolenie wstępne trwające ok. 6 tygodni (w trakcie szkolenia wynagrodzenie 1 400 €/ msc netto),

– zwrot kosztów dojazdów z Polski do Niemiec – 100 € netto,

– zapewnione ubranie robocze oraz narzędzia pracy.

Zapewniamy przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim.

Więcej informacji uzyskasz pod numerem tel. 733 516 777