Wsparcie klienta biznesowego z językiem francuskim

IRKL zajmuje się rekrutacją pracowników w kraju i za granicą. Jesteśmy wiodącą firmą rekrutacyjną w północno-wschodniej Polsce. Do naszych klientów należą duże, międzynarodowe firmy z oddziałami w największych miastach Polski.

Proponujemy Ci pracę w nowoczesnej firmie, która jest liderem rynku nowych technologii i oprogramowania. Rozpoczynając pracę weźmiesz udział w szkoleniu, które przygotuje Cię do pełnienia Twoich przyszłych obowiązków.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy outsourcingowej szukamy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

– obsługa e-maili i połączeń telefonicznych w języku francuskim,

– udzielanie informacji na temat rozwiązań proponowanych przez naszego klienta z branży informatycznej.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– atrakcyjne wynagrodzenie – 5000 zł brutto,

– pracę od poniedziałku do piątku,

– realna możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

– profesjonalne szkolenie wstępne,

– bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej dla każdego pracownika,

– 50-minutowa płatna przerwa w ciągu 8-godzinnego dnia pracy,

– do wyboru jeden z trzech benefitów pozapłacowych – karta restauracyjna, karta Multisport lub opieka medyczna Luxmed,

– poziom w relokacji.

Wymagamy:

– zaawansowanej znajomości języka francuskiego w mowie i piśmie (min. B2),

– komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

– umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office),

– pozytywnego nastawienia do pracy,

– doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem.