Automatyk

Automatyk

Lokalizacja
Wypłata:-

Aktualnie dla naszego klienta – jednego z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw produkujących opakowania dla przemysłu spożywczego– poszukujemy pracownika na stanowisko automatyk w dziale utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:

– bieżąca konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń,

– wsparcie operatorów przy regulacji maszyn,

– udział w projektach optymalizacyjnych oraz inwestycyjnych w zakresie utrzymania ruchu,

– prowadzenie oraz rozliczanie stanów magazynowych narzędzi/ materiałów remontowych i konserwacyjnych.

Wymagania:

– doświadczenie w dziale utrzymania ruchu min. 2 lata,

– uprawnienia SEP do 1 kV,

– umiejętność programowania i obsługi sterowników PLC,

– mile widziana znajomość j. angielskiego.

Warunki zatrudnienia:

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– praca na pełny etat, system trzyzmianowy, wolne weekendy,

– wysokie wynagrodzenie,

– atrakcyjne premie miesięczne,

– możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin (w weekendy),

– prywatna opieka medyczna,

– dodatkowe ubezpieczenie na życie, ZFŚS,

– specjalistyczne szkolenia zawodowe,

– niezbędne narzędzia pracy, ubranie robocze,

– ciekawa praca w nowoczesnym środowisku przemysłowym, wykorzystującym najnowsze technologie.

Więcej informacji uzyskasz pod numerem tel. 733 516 777