Barmanka/barman

Lokalizacja
Wypłata:1700 € - 2000 € msc brutto

Aktualnie dla naszego niemieckiego klienta –nadmorskiego obiektu hotelu  zlokalizowanego nieopodal Rostocku, poszukujemy  osoby  do pracy na stanowisku barmana/barmanki.

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym,

– doświadczenie na stanowisku barmana/barmanki,

-miła aparycja.

Możliwość podjęcia pracy ” od zaraz”!

Zakres obowiązków:

– dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta,

-przygotowywanie napojów, przekąsek,

-utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Warunki zatrudnienia:

– niemiecka umowa o pracę  bezpośrednio z pracodawcą,

– praca na stałe lub na sezon ( zapraszamy do aplikowania również uczniów/studentów),

– praca na pełen etat – 5 dni w tygodniu po 8 godzin,

– zapewnione wyżywienie i zakwaterowanie ( płatne przez pracownika ),

– wynagrodzenie od 1700 € brutto do 2000 € brutto miesięcznie  + napiwki.

Więcej informacji uzyskasz pod numerem tel. 536 275 320