Dyrektor handlowy

Lokalizacja
Wypłata:5000 zł / m-c netto

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się utylizacją, skupem i sprzedażą wszelkiego rodzaju sprzętu elektronicznego oraz militarnego, z siedzibą pod Warszawą, poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Handlowy

Wymagania:

– doświadczenie w dziale zakupów,

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

– mile widziana znajomość j. włoskiego,

– rozwinięte kompetencje negocjacyjne,

– prawo jazdy kat. B,

– gotowość do wyjazdów służbowych.

Opis stanowiska:

– reprezentowanie pracodawcy na przetargach zagranicznych,

– analiza rynku i poszukiwanie nowych dostawców,

– przygotowywanie dokumentacji przetargowych i zapytań ofertowych,

– negocjacje cen towarów, warunków płatności i dostaw w uzgodnieniu z Zarządem,

– opracowywanie zestawień i sprawozdań dotyczących zakupów.

Oferta:

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– praca na pełny etat,

– wynagrodzenie: 5000 zł/ m-c netto + premie prowizyjne,

– możliwość rozwoju oraz szlifowania posiadanych kompetencji,

– niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),

– zagraniczne wyjazdy służbowe.