HR Administration with German (Senior/Expert)

Lokalizacja
Wypłata:-

Nasz Klient to światowy lider branży farmaceutycznej o ponad 150-letniej tradycji, mający swoje oddziały w 20 krajach Europy. Aktualnie do Centrum Usług Biznesowych w Gdańsku poszukujemy osób na stanowisko:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Biurowe godziny pracy (poniedziałek – piątek),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki językowe,
  • Wysokie premie roczne,
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Kartę Sportową,
  • Dofinansowanie do posiłków w pracy,
  • Liczne szkolenia zagraniczne dostępne dla każdego pracownika,
  • Realną możliwość awansu w międzynarodowych strukturach,
  • Dobrze skomunikowane biuro w nowoczesnym centrum biznesowym,
  • Pakiet relokacyjny.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w branży HR lub w obsłudze klienta,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Główne zadania na stanowisku:

  • Kontakt z pracownikami, managerami, partnerami biznesowymi HR oraz oddziałami HR w Niemczech w przypadku zapytań dotyczących zadań transakcyjnych związanych z HR m.in. w kwestii odszkodowań i świadczeń, zarządzania czasem, referencji,
  • Prowadzenie dokumentacji, administrowanie bieżących statusów HR, tworzenie raportów,
  • Gromadzenie i wprowadzanie niezbędnych danych do systemu,
  • Ogólne prace administracyjne.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 532 749 357