HR Associate in Data Management with German (Senior/Expert)

Lokalizacja
Wypłata:-

Nasz Klient to światowy lider branży farmaceutycznej o ponad 150-letniej tradycji, mający swoje oddziały w 20 krajach Europy. Aktualnie do Centrum Usług Biznesowych w Gdańsku poszukujemy osób na stanowisko:

HR Associate in Data Management with German

(Senior/Expert)

Oferujemy:

  •  Umowę o pracę na pełen etat,
  • Biurowe godziny pracy (poniedziałek – piątek),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki językowe,
  • Wysokie premie roczne,
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Kartę Sportową,
  • Dofinansowanie do posiłków w pracy,
  • Liczne szkolenia zagraniczne dostępne dla każdego pracownika,
  • Realną możliwość awansu w międzynarodowych strukturach,
  • Dobrze skomunikowane biuro w nowoczesnym centrum biznesowym,
  • Pakiet relokacyjny.

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i angielskiego,
  • wiedzy z zakresu MS Office (Excel),
  • wykształcenia wyższego z zakresu nauk ekonomicznych lub równoważne,
  • doświadczenia w pracy z systemem SAP lub innymi systemami,
  • zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych.

Mile widziane doświadczenie w pracy z danymi lub w HR.

Główne zadania:

  • odpowiedzialność za spójne i dokładne prowadzenie bazy danych w procesie zarządzania jakością i organizacją,
  • testowanie nowych wdrożeń systemowych i współpraca z działem IT,
  • wspieranie globalnego monitorowania i procesów naprawczych w zakresie sprawozdawczości jakości danych,
  • wdrażanie i realizacja globalnych szkoleń na temat zarządzania danych w HR,
  • szkolenie i mentoring pracowników na niższych stanowiskach (na stanowisku Eksperta).

Więcej informacji pod numerem telefonu: 532 749 357.