Konstruktor narzędzi-tłoczników

Lokalizacja
Wypłata:-

Masz wykształcenie techniczne? Zdobyłeś już pierwsze doświadczenie w konstruowaniu tłoczników i możesz pochwalić się dobra znajomością oprogramowania 3D? Zgłoś się do nas! Mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku: KONSTRUKTORA NARZĘDZI
Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– prowadzenie dokumentacji technicznej, opracowywanie dokumentacji technicznej,
– tworzenie specyfikacji nowych narzędzi,
– tworzenie rysunków technicznych narzędzi, projektowanie narzędzi do obróbki plastycznej na zimno,
– udział w uzgodnieniach technicznych z klientami, udział we wdrożeniach i uruchomieniach narzędzi.

WYMAGANIA:

-wykształcenie wyższe techniczne,
-doświadczenie w konstrukcji tłoczników, znajomość procesów obróbki plastycznej na zimno,
-znajomość rysunku technicznego,
-praktyczna znajomość oprogramowania 3D, znajomość oprogramowania Solid Edge,
-znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
-atrakcje wynagrodzenie-podstawa+premia kwartalna,
-benefity pozapłacowe – pakiety sportowe, pakiety medyczne,
-szkolenia zawodowe.

Więcej informacji uzyskasz pod nr. 536 275 320