Konsultant ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Lokalizacja
Wypłata:- 5700 zł

IRKL zajmuje się rekrutacją pracowników w kraju i za granicą. Jesteśmy wiodącą firmą rekrutacyjną w północno-wschodniej Polsce. Do naszych klientów należą duże, międzynarodowe firmy z oddziałami w największych miastach Polski.

Proponujemy Ci pracę w nowoczesnej firmie, która jest liderem rynku nowych technologii i oprogramowania. Rozpoczynając pracę weźmiesz udział w szkoleniu, które przygotuje Cię do pełnienia Twoich przyszłych obowiązków.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy outsourcingowej szukamy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

– obsługa e-maili i połączeń telefonicznych w języku niemieckim
– udzielanie informacji na temat rozwiązań proponowanych przez naszego klienta z branży informatycznej

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie – 5700 zł brutto
– pracę od poniedziałku do piątku
– realna możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
– profesjonalne szkolenie wstępne
– bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej dla każdego pracownika
– 50-minutowa płatna przerwa w ciągu 8-godz. dnia pracy
– do wyboru jeden z trzech benefitów pozapłacowych – karta restauracyjna, karta Multisport lub opieka medyczna Luxmed.

Wymagamy:

– zaawansowanej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. B2)
– komunikatywnej znajomości języka angielskiego
– umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office)
– pozytywnego nastawienia do pracy
– doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem

Wyślij swoje CV na adres: m.brzeska@irkl.pl

Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 535 995 195