Konsultant serwisu IT

Lokalizacja
Wypłata:- 5000 zł

Dla naszego klienta, firmy która od ponad 25 lat zajmuje się produkcją systemów informatycznych dla laboratoriów diagnostycznych, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Zielonka pod Warszawą

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

  • udzielanie pomocy merytorycznej oraz technicznej klientom w ramach serwisowania autorskiego oprogramowania (systemy informatyczne w laboratoriach medycznych),
  • instalacje oprogramowania, systemów komputerowych, urządzeń sieciowych oraz innych produktów,
  • naprawa, przeglądy i konserwacje sprzętu komputerowego,
  • dokumentowanie wykonanych prac.

Czego oczekujemy od Kandydata:

  • dobrej znajomości systemów operacyjnych Linux i Windows,
  • znajomości podstawowych zagadnień sieciowych,
  • umiejętności logicznego, analitycznego myślenia oraz szukania rozwiązań,
  • mile widziane podstawy zagadnień bazodanowych (postgresql, firebird),
  • chęci nauki i rozwoju osobistego,
  • Prawa jazdy kat. B.

Co możemy Ci zaproponować:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,
  • wynagrodzenie na okresie próbnym 5000 zł brutto,
  • realną możliwość rozwoju,
  • kartę Multisport,
  • pakiet szkoleń, dopasowanych do twoich preferencji rozwoju.

Wyślij do nas swoje zgłoszenie a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h!