Koordynator ds. obsługi klienta

Lokalizacja
Wypłata:-

Dla naszego klienta, firmy, która jest jedną z największych producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator ds. Obsługi klienta

Miejsce pracy: Sosnowiec

Wymagamy:
– znajomości języka niemieckiego na poziomie min. C1,
– znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2,
– wykształcenia wyższego,
– doświadczenia w obsłudze klienta, które będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
– umowę o pracę,
– pracę na samodzielnym stanowisku,
– pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych,
– profesjonalne szkolenie wdrażające,
– atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
– benefity (dofinansowanie do Karty MultiSport, dofinansowanie do urlopów, świeże owoce 3 x w tygodniu).
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kontakt z klientami firmy w zakresie całego procesu w języku niemieckim.
 Zadania na tym stanowisku:

– przyjmowanie i obsługa zamówień, kontrolowanie terminów dostaw i dostępności produktów,
– współpraca z inżynierem sprzedaży,
– współpraca z innymi działami firmy na całym świecie,
– analizowanie i realizowanie wymagań klienta dotyczących obsługi lub zamówień.

Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 535 995 195