Koordynator Projektu – praca również dla studenta!

Lokalizacja
Wypłata:-

Dla naszego Klienta – znanej firmy z 50-letnim doświadczeniem w produkcji przemysłowej, która wdraża nowoczesne technologie i niestandardowe rozwiązania swoich produktów, zorientowanej na rynek lokalny oraz zagraniczny, szukamy ambitnej osoby z technicznym wykształceniem w kierunku budowy maszyn/mechaniki (również studentów!) na stanowisko:

Koordynator Projektu z j. angielskim

Miejsce pracy: Warszawa / dzielnica Włochy

Wymagania:

– Wykształcenie w kierunku budowy maszyn/mechaniki lub pokrewnym (lub w trakcie studiów).

– Dobra znajomość j.angielskiego (min. B2) – warunek konieczny.

– Dobra znajomość rysunku technicznego.

– Samodzielność, dokładność, nastawienie na cel.

– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

– Gotowość do podróży służbowych.

Mile widziane:

– Znajomość j.niemieckiego na poziomie podstawowym A2/B1.

– Orientacja w metodach APQP, FMEA, 5S, 5WHY.

– Znajomość metodyk zarządzania: PMI, Prince2, Agille.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Chętnie przyjmiemy studentów chcących rozpocząć pracę związaną ze swoim kierunkiem studiów!

Obowiązki:

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne planowanie, nadzór nad terminową realizacją projektów, koordynowanie przygotowań, raportowanie oraz współpracę z innymi działami firmy.

Oferujemy:

– Umowę o pracę.

– Elastyczne godziny pracy (od pon. do pt.).

– Korzystne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy.

– Możliwość pracy na: cały etat, ½, ¾ etatu (w zależności od Twoich preferencji i dostępności).

– Atrakcyjne benefity: pakiet medyczny, pakiet sportowy, fundusz socjalny.

– Okres wdrożeniowy z profesjonalnym podejściem.