Legal and Compliance Senior/Expert – Starszy Specjalista ds. obsługi prawnej

Nasz Klient to światowy lider branży farmaceutycznej o ponad 150-letniej tradycji, mający swoje oddziały w 20 krajach Europy. Aktualnie w Centrum Usług Biznesowych w Gdańsku poszukuje:

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Biurowe godziny pracy (poniedziałek – piątek),
  • Możliwość home office,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki językowe,
  • Wysokie premie roczne,
  • Nagrody jubileuszowe,
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Kartę Sportową,
  • Dofinansowanie do posiłków w pracy,
  • Liczne szkolenia zagraniczne dostępne dla każdego pracownika,
  • Realną możliwość awansu w międzynarodowych strukturach,
  • Dobrze skomunikowane biuro w nowoczesnym centrum biznesowym,
  • Pakiet relokacyjny.

Wymagamy:

  • Ukończonych studiów wyższych na kierunkach: Prawo, Prawo i administracja, Audyt i kontrola wewnętrzna w biznesie i administracji, Administracja w biznesie,
  • Min. roku doświadczenia w obszarach związanych z prawem, bezpieczeństwem danych, w międzynarodowych firmach prawniczych,
  • Znajomości systemów zarządzania zgodnością Compliance,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2),
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego/hiszpańskiego/francuskiego/włoskiego/rosyjskiego na poziomie (min. B2),
  • Biegłości w obsłudze pakietu MS Office,
  • Chęci rozwoju oraz gotowości do wyjazdów służbowych.

 Obowiązki:

  • Doradztwo natury prawnej (Compliance) z wyszczególnieniem m.in.. przeciwdziałania korupcji, przeciwdziałania praktykom monopolistycznym, konfliktu interesów,
  • Opieka i kontrola nad całym działem prawnym, zarządzanie jakością pracy oraz monitorowanie podjętych działań w zakresie kluczowych obszarów ryzyka,
  • Zapewnianie doradztwa na temat ochrony danych osobowych,
  • Wykonywanie innych powierzonych zadań.