Monter sieci wodno – kanalizacyjnych – Warszawa

Lokalizacja
Wypłata:-

Aktualnie dla swojego klienta – największej firmy budowlanej w Polsce,  realizującej rocznie ponad 100 kontraktów – poszukujemy pracowników na stanowisko monter sieci wodno – kanalizacyjnych

Oferujemy:

– umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,

– wysokie wynagrodzenie,

– BEZPŁATNE zakwaterowanie,

– samochód służbowy dla każdej brygady,

– pracę 5 dni w tygodniu (pon – pt),

– ubranie robocze, posiłek regeneracyjny ,

– prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Poszukujemy zarówno pojedynczych pracowników, brygadzistów,  jak i całych brygad (po 5-6 osób)!

Zakres obowiązków:

– montaż sieci wodno – kanalizacyjnych przy budowie dróg.

Wymagania:

– doświadczenie na stanowisku montera sieci wodno-kanalizacyjnych,

– prawo jazdy kat. B – mile widziane.

Więcej informacji uzyskasz pod numerem tel. 536 275 320