Order Management & Export Specialist

Firma działająca od 1995 roku na rynku Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskiej, specjalizująca się w działalności na płaszczyźnie branży chemicznej, w związku ze swoim rozwojem potrzebuje nowych członków swojego zespołu.
Zakres działalności firmy obejmuje chemikalia do pielęgnacji, katalizatory, zasoby naturalne oraz tworzywa sztuczne i powłoki.
Spółka nastawiona jest na innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki którym ułatwia codzienne życie klientom na całym świecie.

Szukamy osób na stanowisko:

Oferujemy:

– Pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
– Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy,
– Możliwość awansu,
– Pracę od poniedziałku do piątku,
– kursy językowe,
– Karta Multisport,
– Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia,
– Ubezpieczenie grupowe,
– Opieka medyczna.

Wymagamy:

– Znajomości języka niemieckiego oraz angielskiego na poziomie minimum B2,
– Doświadczenia w handlu międzynarodowym lub logistyce i planowaniu transportu lub service desk,
– Znajomości Pakietu Office,
– Wykształcenia wyższego lub osoby, która kończy studia,
– Znajomość systemu SAP.

Zakres obowiązków:

– Wprowadzanie zamówień sprzedaży do systemu SAP na podstawie otrzymanych ofert lub zamówień zakupu,
– Dbanie o przygotowanie dokumentacji eksportowej,
– Dbanie o terminowy transport materiału do klienta poprzez organizację transportu ze spedytorami,
– Terminowa komunikacja z klientem zewnętrznym i wewnętrznym w celu zapewnienie transparentności w statusach operacyjnych,
– Koordynowanie przepływu informacji między magazynem, działem sprzedaży i klientem
Pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów i incydentów.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? APLIKUJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY!