Asystentka zarządu z językiem niemieckim i angielskim

Dla naszego klienta, polsko-niemieckiej firmy z ponad 30-letnim doświadczenie w realizacji prestiżowych projektów budowlanych, w związku z poszerzeniem wewnętrznych struktur poszukujemy:

odpowiedzialnej, otwartej i samodzielnej osoby na stanowisko

Asystentki Zarządu z językiem niemieckim i angielskim

Lokalizacja: Warszawa, Wilanów

Profil Kandydata:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2),
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • szalenie dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • bardzo wysoka kultura osobista.

Oferta współpracy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pełnoetatowy wymiar pracy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Dofinansowanie do MultiSport,
  • Dofinansowanie do opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do nauki języków,
  • Dostęp do platformy szkoleniowej,
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. komputer i telefon.

Zadania i obowiązki:

  • organizowanie spotkań, podróży służbowych i delegacji zagranicznych,
  • opieka nad biurem zarządu,
  • dbałość o właściwy obieg korespondencji, dokumentów i informacji,
  • nadzorowanie nad prawidłowym funkcjonowaniem biura.

Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 531 158 988.