Koordynator Projektów z j. niemieckim

Lokalizacja
Wypłata:-

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy tłumaczeniowej, która rozwija swoje struktury w warszawskim oddziale poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa – Szczęśliwice

Profil kandydata:

– znajomość j. niemieckiego na poziomie min. C1,

– znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,

– pożądane 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami (atutem będzie doświadczenie w projektach z branży lokalizacji językowej),

– znajomość środowiska MS Office,

– znajomość narzędzi CAT będzie dużym atutem,

– umiejętność pracy pod presją czasu, podejmowania samodzielnych decyzji,

– pożądane cechy to:  proaktywność, komunikatywność, głowa pełna pomysłów oraz inicjatyw.

Opis stanowiska pracy:

Osoba na tym stanowisku odpowiada za całościowe prowadzenie projektu od kontaktu z klientem i otrzymania od niego zlecenia po jego rozliczenie.

Do głównych zadań zaliczamy:

– zarządzanie projektami lokalizacyjnymi,

– monitorowanie i kontrolowanie statusu projektu,

– zarządzanie zasobami oraz ich przydział,

– przygotowywanie kompletnej dokumentacji projektowej,

– zarządzanie finansami projektu,

– utrzymywaniem komunikacji z klientami i podwykonawcami.

Oto nasza propozycja współpracy:

– umowa o pracę,

– pełny etat,

– wynagrodzenie premium zależne od kompetencji językowych oraz doświadczenia,

– praca w stałych godzinach od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku,

– pakiet benefitów pozapłacowych tj. Karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna, kursy językowe, dodatki urlopowe,

– otwarta ścieżka kariery umożliwiająca realny awans na wyższe stanowiska,

– zapewniamy szkolenie wstępne, które w pełni wdroży Ciebie w obowiązki na tym stanowisku,

– nowoczesne biuro zlokalizowane w pobliżu kolejki miejskiej.