Robotnik torowy

Lokalizacja
Wypłata:-

Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta – rozpoznawanej w Polsce i na świecie firmy z branży budowlanej, zatrudniającej ok. 5 tys. pracowników i realizującej rocznie ponad 100 kontraktów – poszukujemy pracowników na stanowisko robotnik torowy

Wymagania:

– doświadczenie przy montażu nawierzchni kolejowej,

– prawo jazdy kat. B,

– doświadczenie przy pracach ziemnych (odwodnienia itp.) – mile widziane.

Poszukujemy zarówno pojedynczych pracowników,  jak i całych brygad.

Zakres obowiązków:

– montaż i demontaż nawierzchni kolejowej.

Warunki zatrudnienia:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– praca 5 dni w tygodniu (pon – pt),

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– BEZPŁATNE zakwaterowanie gwarantowane przez pracodawcę,

– zapewnione ubranie robocze oraz ciepły posiłek w czasie pracy,

– prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie,

– każda brygada otrzymuje samochód służbowy na dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy.

Więcej informacji uzyskasz pod numerem tel. 536 275 320