Senior DTP Specialist with German

Lokalizacja
Wypłata:-

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży tłumaczeniowej w Warszawie, szukamy kandydatów na stanowisko:

Senior DTP Specialist

Profil kandydata:

– dobra znajomość j. angielskiego i j. niemieckiego (min. B1+/B2),
– min. 1 rok doświadczenia w branży DTP,
– bardzo dobra organizacja pracy i rzetelność,
– dokładność i samodzielność w działaniu,
– biegła obsługa komputera w środowisku Microsoft Windows,
– sprawne posługiwanie się programami graficznymi (Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop).

Opis stanowiska pracy:

– przygotowywanie treści do publikacji lub drukowania,
– tworzenie podręczników i dokumentacji projektowej,
– zapewnienie najwyższej jakości produktu końcowego,
– kontakt z klientem (komunikacja mailowa, udział w telekonferencjach),
– udział w ciekawych projektach dla największych firm na świecie.

Oto nasza propozycja współpracy:

– umowa o pracę, pełny etat,
– wynagrodzenie premium,
– biurowe godziny pracy: 9-17 od poniedziałku do piątku (możliwość pracy zdalnej),
– pakiet benefitów pozapłacowych tj. Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, kursy językowe, dofinansowanie wypoczynku, tzw. “wczasy pod gruszą”, dodatkowy wolny dzień w urodziny,
– otwarta ścieżka kariery,
– kontakt z najnowszą technologią,
– możliwość wykorzystania znajomości języków obcych na co dzień w pracy,
– nowoczesne biuro zlokalizowane w pobliżu kolejki miejskiej,
– dostęp do bezpłatnego parkingu dla aut i rowerów.

Nie zwlekaj – APLIKUJ!
Więcej informacji uzyskasz pod nr tel.  533 397 200