Senior/Expert RTR Accountant with German

Lokalizacja
Wypłata:-

Nasz Klient to międzynarodowa firma o bogatej, ponad 150-letniej tradycji, mająca swoje oddziały w 20 krajach Europy. Przedsiębiorstwo jest światowym liderem branży farmaceutycznej zatrudniającym ok. 110 000 pracowników.

Centrum Usług Biznesowych w Gdańsku, kontraktujące aktualnie ok. 600 osób, poszukuje osób na stanowisko:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dobrze skomunikowane biuro w nowoczesnym centrum biznesowym,
  • Wynagrodzenie premium,
  • Dodatki językowe,
  • Wysokie premie roczne,
  • Nagrody jubileuszowe,
  • Liczne szkolenia zagraniczne dostępne dla każdego pracownika,
  • Realną możliwość awansu w międzynarodowych strukturach,
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Kartę Sportową,
  • Dofinansowanie posiłków w pracy,
  • Pakiet relokacyjny.

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Ekonomia, Rachunkowość, Finanse),
  • Min. 3 lat doświadczenia w księgowości RTR/GL,
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów MSSF,
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i angielskiego (min. B2),
  • Biegłości w obsłudze pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).

Mile widziane:

  • Znajomość systemów księgowo-finansowych klasy ERP (np. SAP),
  • Kursy księgowe/certyfikaty np. ACCA, CIMA.

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowe,
  • Terminowe przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z polityką firmy i MSSF,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych oraz prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodnie z MSR,
  • Uzgadnianie sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych,
  • Nadzór nad zarządzaniem aktywami, w tym prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych,
  • Współpraca z innymi działami w celu rozliczania inwestycji (rozliczenie środków trwałych w budowie),
  • Koordynacja i kluczowy udział z osobą odpowiedzialną za audyty wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Optymalizacja i usprawnianie procesów księgowych,
  • Odpowiedzialność za kontakt z innymi działami w zagadnieniach księgowych,
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad zespołem księgowym.

Więcej informacji uzyskasz pod numerem: 533 397 200.