Ślusarz narzędziowy/ślusarz remontowy

Lokalizacja
Wypłata:-

Masz doświadczenie w serwisowaniu maszyn?Rysunek techniczny nie ma przed Tobą tajemnic?Chcesz pracować
w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Nie boisz się nowych wyzwań i szukasz nowej pracy? Zgłoś się do nas.Firma z ponad 50 letnim doświadczeniem w branży tłoczniowej, zatrudniająca ponad 180 osób, działająca na rynku krajowym oraz zagranicznym, poszukuje:
ŚLUSARZA REMONTOWEGO LUB ŚLUSARZA NARZĘDZIOWEGO.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-wykonywanie podstawowych prac ślusarskich podczas montażu i przeglądów narzędzi,
-odbiór techniczny nowych narzędzi, realizacja napraw
i przeglądów technicznych maszyn, monitorowanie stanu technicznego maszyn,
-utrzymanie i regeneracja narzędzi,montaż nowych produktów( tłoczników) zgodnie z dokumentacja techniczną,
–umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych ( suwmiarka, wysokościomierz),
-mile widziane uprawnienia na suwnicę i wózek widłowy.
-utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:

-wiedza w zakresie budowy maszyn,
-doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza lub w zakresie serwisowania lub naprawy maszyn.

OFERUJEMY:

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
-atrakcje wynagrodzenie, podstawa+premia kwartalna,
-benefity pozapłacowe – pakiety sportowe, pakiety medyczne,
-szkolenia zawodowe.

Więcej informacji uzyskasz pod numerem tel. 536 275 320