Specjalista ds. administracji i HR z j. niemieckim

Nasz Klient to światowy lider branży farmaceutycznej o ponad 150-letniej tradycji, mający swoje oddziały w 20 krajach Europy. Aktualnie w Centrum Usług Biznesowych w Gdańsku poszukuje:
Miejsce pracy: Gdańsk (w czasie epidemii pracujemy zdalnie!!!)

Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Biurowe godziny pracy (poniedziałek – piątek),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki językowe,
  • Wysokie premie roczne,
  • Nagrody jubileuszowe,
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Kartę Sportową,
  • Dofinansowanie do posiłków w pracy,
  • Liczne szkolenia zagraniczne dostępne dla każdego pracownika,
  • Realną możliwość awansu w międzynarodowych strukturach,
  • Dobrze skomunikowane biuro w nowoczesnym centrum biznesowym,
  • Pakiet relokacyjny.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! Wszystkiego Cię nauczymy!

Wymagamy:
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (min. B2/C1),
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2),
  • Biegłości w obsłudze pakietu MS Office,
  • Doświadczenia w pracy z klientem lub w administracji (mile widziane).

Obowiązki:
  • Kontakt z pracownikami z niemieckiego oddziału firmy w sprawach związanych z HR,
  • Tworzenie kontraktów dla nowych pracowników,
  • Nadzorowanie rozmów kwalifikacyjnych,
  • Gromadzenie i wprowadzanie niezbędnych danych do systemu,
  • Wspieranie onboardingu nowych pracowników,
  • Ogólne prace administracyjne.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 533 397 200