Specjalista ds. BHP (Mrągowo)

Lokalizacja
Wypłata:-

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy doskonale znanej w branży motoryzacyjnej, zajmującej się produkcją komponentów do samochodów, poszukujemy:

Specjalisty ds. BHP

Lokalizacja: Mrągowo

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie BHP lub wyższe na innym kierunku i ukończone studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • Uprawnienia inspektora ochrony PPOŻ.,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Minimum 2 letnie doświadczenia w pracy w obszarze BHP w firmie produkcyjnej,
  • Umiejętność zarządzania ludźmi i procesami,
  • Znajomość pakietu Ms Office.

Oferta współpracy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pełnoetatowy wymiar pracy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Premia świąteczna.

Zadania i obowiązki:

  • Realizacja zadań służby BHP, wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów,
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników oraz Kadry zarządzającej,
  • Sporządzanie raportów oraz prowadzenie wymaganej przepisami prawnymi dokumentacji BHP,
  • Kontrola przestrzegania przepisów, zasad i obowiązujących wymogów dotyczących BHP oraz ppoż.,
  • Tworzenia wewnętrznych procedur z zakresu BHP i ppoż.,
  • Współpraca z Pełnomocnikiem ds. Systemu Zarządzania w zakresie wdrożonych oraz nowo wprowadzanych systemów ISO.

Wyślij swoją aplikację a oddzwonimy w ciągu 48h!

Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 531 158 988.