Specjalista ds. funduszy unijnych

Lokalizacja
Wypłata:-

Dla naszego klienta, firmy konsultingowej istniejącej na rynku od 2006 r., specjalizującej się w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji z Unii Europejskiej, poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

⦁ administrowanie projektami (PO WER i PO IR,POIiŚ, RPO, EWT , Horyzont 2020),

⦁ samodzielne kreowanie pomysłów na nowe projekty,

⦁ opracowywanie i opieka nad dokumentacją projektów, zawieranymi umowami, poprawnością i kompletnością dokumentacji finansowej.

WYMAGANIA:

⦁ mile widziana znajomość aktualnych programów operacyjnych,

⦁ doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania ze środków Unii Europejskiej – minimum 1 rok,

⦁ samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

⦁ bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

⦁ dobra znajomość języka angielskiego,

⦁ prawo jazdy.

OFERUJEMY:

⦁ pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w dziedzinie aplikowania i wdrażania projektów unijnych,

⦁ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

⦁ wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

⦁ możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 536 275 320.