Specjalista ds. obsługi klienta- 1/2, 3/4, cały etat

Lokalizacja
Wypłata:-

Oferujemy Ci pracę w nowoczesnej korporacji, która jest liderem na rynku sprzętu AGD.
Jeżeli chcesz dołączyć do firmy, która zatrudnia tysiące ludzi na całym świecie, która zapewnia rozwój, stabilizację, poczucie tworzenia nowych standardów to ZAPRASZAMY!

Opis stanowiska:

Doradca klienta odpowiedzialny będzie za wsparcie klientów niemieckojęzycznych. Po specjalistycznym szkoleniu gotowy będzie pomóc w problemach technicznych ze sprzętem. Będzie odpowiedzialny za przedłużanie gwarancji, udzielanie pomocy w wyborze idealnego sprzętu.

Wymagamy:

– znajomości języka niemieckiego na poziomie minimum C1,
– doświadczenia w obsłudze klienta, które będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

– umowę o pracę,
– możliwość pracy na: cały etat, ½, ¾ lub mniej etatu (opcja do wyboru),
– benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna,
– wynagrodzenie podstawowe do 4 tysięcy msc + premie.

Dołącz do zespołu!

Wyślij swoje CV do dnia 29.10.2018
Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 535 – 459 – 190