Specjalista ds. obsługi klienta biura turystycznego

Lokalizacja
Wypłata:5200 zł /msc brutto

Oferujemy pracę, która łączy przyjemne z pożytecznym. Jeżeli pasjonują Cię podróże, języki obce, odkrywanie nowych miejsc i smaków to świetnie, że otworzyłeś to ogłoszenie. Praca dla biura podróży, które daje olbrzymią możliwość rozwoju, bardzo dobre warunki pracy i przejrzyste warunki zatrudnienia.

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

  • język niemiecki minimum C1,
  • język angielski B2,
  • doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane.

Obowiązki:

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksową organizację podróży służbowych i prywatnych klientów biznesowych. Pracując na powyższym stanowisku zbudujesz pozytywne, długotrwałe relacji z klientami z całego świata.

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę,
  • możliwość pracy na pełen lub ¾ etatu,
  • specjalistyczne szkolenie wstępne,
  • wolne weekendy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przejrzysta i bardzo ciekawa ścieżka awansu zawodowego.

Benefity:

  • bogaty program kafeteryjny,
  • karta OK System Silver Open,
  • karta żywieniowa przedpłacona,
  • karta rekreacyjna EDENRED,
  • karta Medyczna Management,
  • celebrowanie różnych świąt – nie tylko urodzin ,
  • liczne konkursy z nagrodami.

Więcej informacji pod numerem 535459190