Specjalista ds. funduszy unijnych

Lokalizacja
Wypłata:-

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera branży konsultingowej na rynku warmińsko-mazurskim, który zajmuje się pozyskiwaniem oraz rozliczaniem dotacji unijnych od ponad 10-ciu lat, poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. funduszy unijnych

Wymagania:

– znajomość zasad wdrażania i rozliczania projektów, ze szczególnym uwzględnieniem PO WER oraz PO IR,

– mile widziane doświadczenie w tworzeniu wniosków o dofinansowanie projektów „miękkich” i inwestycyjnych,

– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

– wykształcenie wyższe,

– prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

– działania związane z rozliczaniem projektów, w tym składanie wniosków o płatność,

– weryfikacja możliwości pozyskania dofinansowania projektów „miękkich” i inwestycyjnych,

– udział w konstruowaniu wniosków o dofinansowanie oraz gromadzenie informacji dotyczących projektów.

Warunki zatrudnienia:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,

– atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny,

– praca na pełny etat,

– praca w miłej atmosferze.