Starszy specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja
Wypłata:-

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży tłumaczeniowej w Warszawie, szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Profil kandydata:

– bardzo dobra znajomość j. angielskiego na poziomie (min. B2/C1),
– minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
– wysokie kompetencje komunikacyjne,
– umiejętność pracy pod presją czasu,
– znajomość środowiska MS Office,
– bardzo dobre zdolności organizacyjne i podzielność uwagi.

Mile widziana:
– praktyczna znajomość globalnych rozwiązań ATS.

Opis stanowiska pracy:
– samodzielne, kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla w firmie,
– aktywne poszukiwanie kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji,
– przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,
– śledzenie trendów rynkowych w zakresie rekrutacji,
– planowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i usprawnień,
– współpraca z oddziałami firmy na całym świecie.

Oto nasza propozycja współpracy:
– umowa o pracę,
– pełny etat,
– wynagrodzenie premium zależne od kompetencji językowych oraz doświadczenia,
– biurowe godziny pracy: 8-16 lub 9-17 od poniedziałku do piątku,
– pakiet benefitów pozapłacowych tj. Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, kursy językowe, dofinansowanie wypoczynku, tzw. “wczasy pod gruszą”, dodatkowy wolny dzień w urodziny,
– otwarta ścieżka kariery umożliwiająca realny awans na wyższe stanowiska,
– możliwość wykorzystania znajomości języków obcych na co dzień w pracy,
– nowoczesne biuro zlokalizowane w pobliżu kolejki miejskiej,
– dostęp do bezpłatnego parkingu dla aut i rowerów.

Nie zwlekaj – APLIKUJ!
Więcej informacji uzyskasz pod nr tel.  533 397 200