Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja
Wypłata:4200 zł - 4700 zł

Opis oferty pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Gdańsk

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie kandydatów oraz samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji do projektów biznesowych zlokalizowanych na terenie Polski.

Od Kandydata oczekujemy:

– doświadczenia w rekrutacji lub na podobnym stanowisku,

– znajomości j. angielskiego na poz. B1/B2,

– wysokich kompetencji komunikacyjnych,

– orientacji na wyniki,

– bardzo dobrej znajomości obsługi komputera.

Zakres obowiązków:

– poszukiwanie kandydatów (głównie bezpośrednie kontakty, działania informacyjne),

– weryfikacja kompetencji kandydatów,

– prowadzenie dokumentacji rekrutacyjnej,

– aktywne uczestnictwo w social media, lokalnych eventach,

– ścisła współpraca z partnerami biznesowymi oraz rekruterami.

Oferujemy:

– umowę o pracę,

– wynagrodzenie 4200 zł brutto miesięcznie,

– wysokie premie miesięczne,

– benefity pozapłacowe,

– praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 lub 9:00 – 17:00,

– udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych,

– pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 535 995 195