Specjalista ds. Technologii i konstrukcji/ Technolog NIEMCY

Lokalizacja
Wypłata:14000 zł - 19000 zł brutto miesięcznie

Wraz z naszym klientem, firmą z branży budownictwa infrastrukturalnego, mieszkaniowego, komercyjnego i przemysłowego. Wiodącym, globalnym dostawcą, specjalizującym się w zakresie deskowań ściennych i stropowych i rusztowań nośnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Technologii i konstrukcji/ Technolog

Miejsce pracy: NIEMCY

Obowiązki:

  • Współpraca z klientami, doradztwo merytoryczne
  • Tworzenie i realny wpływ na realizację projektów
  • Przeprowadzanie podstawowych obliczeń konstrukcyjnych
  • Opracowywanie projektów konstrukcji szalunkowych i rusztowań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – kierunki budowlane
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego
  • Znajomość niemieckiego w stopniu umożliwiającym pracę w tym języku
  • Znajomości programu AutoCad i pakietu MS Office
  • Gotowość do relokacji

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę
  • Wolne weekendy
  • Wynagrodzenie od 3300 € do 4500 € MIESIĘCZNIE + BONUSY
  • Benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietów sportowych
  • Wyjścia integracyjne