Specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim

Lokalizacja
Wypłata:-

Oferujemy Ci pracę w nowoczesnej firmie, która jest liderem na rynku sprzętu AGD

Jeżeli chcesz dołączyć do firmy, która zatrudnia tysiące ludzi na całym świecie, zapewnia jasną ścieżkę rozwoju w swoich strukturach, stabilizację i poczucie tworzenia nowych standardów – zachęcamy do aplikowania!

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie klientów niemieckojęzycznych. Odbieranie połączeń przychodzących oraz odpowiadanie na mailowe zapytania Klientów.
Po specjalistycznym szkoleniu gotowa będzie m.in. pomóc w problemach technicznych ze sprzętem, przedłużaniu gwarancji czy udzielaniu pomocy w wyborze idealnego sprzętu.

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka niemieckiego na poziom C1,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • doświadczenie w obsłudze klienta, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy (8:00 – 16:00 lub 10:00 – 18:00)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • możliwość pracy na: cały etat, ½, ¾ lub mniej etatu (w zależności od Twoich preferencji i dostępności),
  • dodatkowe benefity: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Dołącz do zespołu!

Więcej informacji uzyskasz pod nr tel.: 535 – 459 – 190