Specjalista ds. zamówień i obsługi Klienta z j. angielskim + j. rosyjskim

Lokalizacja
Wypłata:-

Dla swojego klienta, światowego lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysoko gatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych i systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. zamówień i obsługi Klienta

Miejsce pracy: Skawina/ k. Krakowa

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego,
  • 1-rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale obsługi klienta,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość obsługi pakietu MsOffice,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy.

Obowiązki:

  • przyjmowanie, weryfikacja i wprowadzanie zamówień do systemu,
  • nadzorowanie realizacji zamówień, kontrola danych w systemie,
  • monitorowanie terminowości dostaw,
  • współpraca z działami planowania, produkcji i transportu,
  • wystawianie faktur i not księgowych,
  • zarządzanie dokumentacją.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • benefity pozapłacowe,
  • profesjonalne szkolenie wstępne.

Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 533 397 200