Specjalista techniczno-handlowy

Lokalizacja
Wypłata:-

Dla naszego Klienta – wiodącego lidera z wieloletnim doświadczeniem w produkcji systemów zabezpieczeń, szukamy ambitnej osoby z technicznym wykształceniem i umiejętnościami elektrotechnicznymi na stanowisko:

Specjalista techniczno-handlowy

Miejsce pracy: Wrocław/ dzielnica Szczepin

Wymagania:

– Wykształcenie co najmniej średnie w kierunku technicznym

– umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych

– znajomość podstaw elektrotechniki – zagadnień foto-optyki

– umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe

– organizacja swojego czasu pracy

Mile widziane:

– prawo jazdy kat. B

– znajomość podstaw konfiguracji sieci TCP/IP

– doświadczenie w branży zabezpieczeń lub elektrotechnicznej

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za doradztwo oraz udzielenie wsparcia technicznego klientom, podtrzymywanie ciągłości sprzedaży, tworzenie ofert handlowych, pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji oraz współpracę z innymi działami firmy.

Oferujemy:

– Umowę o pracę

– Dogodne godziny pracy (od pon. do pt.)

– Korzystne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

– Praca na pełny etat

– Benefity i darmowe szkolenia

– Możliwość awansu

– Okres wdrożeniowy z profesjonalnym podejściem