Specjalista ds. kontaktu z klientem niemieckojęzycznym

Lokalizacja
Wypłata:6000 zł - 7000 zł brutto/miesięcznie

Dla naszego klienta – firmy o globalnym zasięgu, istniejącej w Polsce od ponad 20 lat, obsługującej kontrahentów z branż m.in. e-commerce, bankowości oraz elektroniki, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego min. B2;
– komunikatywność;
– podstawowa wiedza techniczna na tyle by pomagać innym rozwiązywać problemy.

Oferujemy:
– pracę w międzynarodowym zespole na rzecz jednego z największych na świecie producentów oprogramowania,
– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– pełny etat,
– pracę w stałych godzinach: 9:00 – 17:00 lub 10:00 – 18:00
– 6000 zł/msc brutto + pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie),
– możliwa wysoka premia do uzyskania co miesiąc,
– dogodną lokalizację pracy w nowoczesnym biurze z strefą relaksu,
– profesjonalne szkolenie wstępne za które to My zapłacimy Tobie!

Termin szkolenia: 08.04
**czas spędzony na szkoleniu wlicza się w czas pracy.

Obowiązki:
– obsługa klientów w j. niemieckim z regionu DACH,
– przyjmowanie zgłoszeń od klientów firmy,
– udzielanie klientom wsparcia technicznego,
– prowadzenie dokumentacji dotyczącej przyjmowanych zgłoszeń.

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w globalnej firmie!

Nie zwlekaj i APLIKUJ!