Praca - Researcher/partner w IRKL

Researcher to osoba, która potrafi zdobywać kontakty do kandydatów, jakich poszukuje firma rekrutacyjna. Jeśli  codziennie poznajesz wiele osób, to wśród nich z pewnością znajdą się ludzie, których aktualnie szukamy.

Pracuj zdalnie i zarabiaj

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i ile masz zajęć, możesz co miesiąc zarabiać polecając nam kontakt do osób, które uda Ci się poznać, znaleźć w internecie i uzyskać ich zgodę na udział w rekrutacji.

Wykorzystuj kontakty i znajomości

Dobry researcher korzysta z sieci kontaktów, które  sukcesywnie buduje. Pytaj znajomych - rozgłaszaj informacje o ofertach pracy. Udzielaj się w na Facebooku, Twitterze, G+, GoldenLine, LinkedIn by dotrzeć do właściwych osób.

Atrakcyjne, legalne zarobki

Otrzymasz zapłatę za każdą osobę, która spełnia wskazane przez nas kryteria oraz premię, jeśli Twój kontakt otrzyma pracę. Do każdego rozliczenia podpisujemy umowę o dzieło.

Kogo zwykle szukamy?

Informatyków, inżynierów, handlowców, menedżerów, specjalistów, a także osoby które poszukują pracy za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria) i znają język niemiecki w stopniu przynajmniej podstawowym.

Jeśli powyższe informacje Cię przekonują, to wyślij swoje zgłoszenie: Wyślij Zgłoszenie

Jesteśmy członkami koalicji Na rzecz przyjaznej rekrutacji i szanujemy każdą osobę, która się do nas zgłasza.

mautic is open source marketing automation